OBCHODNÍ PODMÍNKY

OBCHODNÍ PODMÍNKY

V levém menu se nachází naše kompletní nabídka rozčleněná do jednotlivých kategorií, výběrem kategorie se Vám zobrazí požadovaný sortiment. Zboží je možné vyhledávat také dle zadaných parametrů, a to podle druhu a stisknutím tlačítka OK. A dále v kolonce "hledej", kde zadáte výraz a vyhledá se vše co Vámi zadané slovo obsahuje. Kliknutím na vybraný produkt se Vám zobrazí jeho detailní nabídka.

• Chcete-li objednávku ukončit, klikněte vpravo nahoře na ikonu košíku. Zde si překontrolujte Vámi vybrané zboží a zvolte způsob dopravy a platby. Jestliže byla objednávka úspěšně odeslána, přijde Vám  potvrzující e-mail s celkovou rekapitulací objednaného zboží a podklady k platbě.

• Pokud Vám nepřijde potvrzující e-mail, nebude souhlasit objednávka nebo budete mít jiný dotaz, kontaktujte nas emailem.


REZERVACE ZBOŽI

max 7 dnu. Provedte objednávku, do poznámky napište do kdy rezervace

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD

V souladu se zákonem č.367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od okamžiku převzetí zásilky a zboží vrátit. V případě, že jste se rozhodly zboží vrátit, musíte nás předem o této skutečnosti informovat prostřednictvím e-mailu. Poté zboží odešlete doporučeně. Celý balík, v původním stavu a nepoškozené. Cena za zboží Vám bude vrácena nejpozději do 14 dnů od obdržení  zásilky zpět, na Váš účet. Zboží nelze vracet na dobírku. Jakékoliv takto vrácené zboží nebudemé příjmat. Poštovné za vrácené zboží a případné další náklady hradí zákazník na vlastní náklady. Jedna se o second hand oblečení - použité zboží ! V souladu se zákonem nelze uplatnovat reklamace po uplynutí 14-ti denní lhůty na vrácení zboží. Obě strany mohou zrušit objednávku bez udání důvodu. Další ustanovení se řídí platnými zákony ČR.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZÁVAZKY PROVOZOVATELE

Provozovatel se zavazuje :

Přistupovat ke každé objednávce s maximální možnou pečlivostí a zodpovědností.

Informovat zákazníka elektronickou poštou o přijetí objednávky a její expedici

Informovat kupujícího v případě nesplnění dodacích lhůt

Jako provozovatel internetového obchodu se zavazujeme nakládat s veškerými Vašimi osobními údaji v souladu se zákonem na ochranu dat. Vaše osobní údaje budeme chránit v maximální možné míře, nebudou poskytovány třetím osobám, ani jiným subjektům a budou použity pouze pro účely vnitřních potřeb a administrativou spojenou s provozem tohoto internetového obchodu. Toto ustanovení zůstává v platnosti i v případě ukončení činnosti provozovatele.

 

 

POŠTOVNÉ

 

Platba pouze převodem na učet nebo dobírkou.

Nepříjmáme hotovost!

Zboží odeslane na dobírku -  balík bude doručen na uvedenou adresu následující pracovní den po odeslaní. Emailem obdržíte číslo zásilky

Při platbě na učet - po obdžení platby balík bude odeslan na uvedenou adresu

Ceny poštovného od 01.01.2021. Společnost  PPL

1x zásilka do hmotností 26kg , 169Kč , dobírka +30Kč

1x zásilka lis 30kg - 232kč, dobírka +30Kč

2x zásilka , každá max 26kg - 339Kč, dobírka +30Kč

2x lis po 30kg - 459Kč

3x zásilka a více - 399Kč

 

 

 

 

 

 

 

Irena Růžičková

Email: admin@obleceni-prodeti.cz

Telefon: +420 608 946 755

NGZhZ